Správcové klubu
jméno | Petr Krčmář |
---|---|
bydliště | Brno |
sport | Dračí lodě |
jméno | Michal Pokorný |
---|---|
bydliště | Pohořelice, okres Brno-venkov |
sport | Dračí lodě |
jméno | Hana Kavická |
---|---|
bydliště | Brno |
sport | Dračí lodě |
jméno | Helena Skalická |
---|---|
bydliště | Brno-venkov (okres) |
sport | Dračí lodě |
Seřadit členy podle:
data vstupu do klubu
abecedy (příjmení)
Členové klubu
jméno | Nikča Skybová |
---|---|
bydliště | Praha |
sport | Badminton, In-line skating, Dračí lodě |
jméno | Roman Votava |
---|---|
bydliště | Zastávka |
sport | Dračí lodě |
jméno | Petr Malicek |
---|---|
bydliště | Brno-venkov (okres) |
sport | Dračí lodě |
jméno | Tomáš Farda |
---|---|
bydliště | Brno |
sport | Fotbal, Baseball |
jméno | Mira Honek |
---|---|
bydliště | Brno |
sport | Fotbal |
jméno | Laďa Hráček |
---|---|
bydliště | Brno-město (okres) |
sport | Dračí lodě |
jméno | Tomáš Kurdík |
---|---|
bydliště | Otnice |
sport | Dračí lodě |
jméno | Pavel Torner |
---|---|
bydliště | Brno-město (okres) |
sport | Fotbal |
jméno | Petr Buno |
---|---|
bydliště | Brno |
sport | Dračí lodě |
jméno | Julius Luermann |
---|---|
bydliště | Brno |
sport | Dračí lodě |
jméno | Lýdia Šušlíková |
---|---|
bydliště | Šlapanice, okres Brno-venkov |
sport | Dračí lodě |
jméno | Michal Říčný |
---|---|
bydliště | Brno |
sport | Dračí lodě |
jméno | Jaroslav Lahoda |
---|---|
bydliště | Česká |
sport | Fotbal |
jméno | René Větříšek |
---|---|
bydliště | Brno-město (okres) |
sport | Dračí lodě |
jméno | Anna Chybová |
---|---|
bydliště | Kobylnice, okres Brno-venkov |
sport | Plavání, Dračí lodě |
jméno | Lucia Mihoková |
---|---|
bydliště | Brno |
sport | Dračí lodě |
jméno | Milena Kourek Tribulová |
---|---|
bydliště | Brno |
sport | Dračí lodě |
jméno | Drahoslav Kučera |
---|---|
bydliště | Opatovice, okres Brno-venkov |
sport | Dračí lodě |
jméno | Pavel Torner |
---|---|
bydliště | Brno-město (okres) |
sport | Dračí lodě |
jméno | Maksym Riechyn |
---|---|
bydliště | Brno-město (okres) |
sport | Badminton, Stolní tenis, Kulečník, Bowling, Pétanque, Horolezectví, Lukostřelba, Dračí lodě |
jméno | Roman Vimr |
---|---|
bydliště | Brno-město (okres) |
sport | Dračí lodě, Cyklistika, Box |
jméno | Lukáš Krytinář |
---|---|
bydliště | Brno-venkov (okres) |
sport | Dračí lodě |
jméno | Simona Mazalová |
---|---|
bydliště | |
sport | Dračí lodě |
jméno | Veronika Čechalová |
---|---|
bydliště | Brno-město (okres) |
sport | Stolní a deskové hry, Stolní tenis, Badminton, Florbal |
jméno | Lukáš Žáček |
---|---|
bydliště | Kobylnice, okres Brno-venkov |
sport | Tenis, Volejbal, Dračí lodě |
jméno | Jan Drapal |
---|---|
bydliště | Zbýšov, okres Brno-venkov |
sport | Dračí lodě |
jméno | Jirka Dunaj |
---|---|
bydliště | Brno |
sport | Dračí lodě |
jméno | Jan Šafránek |
---|---|
bydliště | Blažovice |
sport | Dračí lodě |
jméno | Pavla Větříšková |
---|---|
bydliště | Brno-město (okres) |
sport | Dračí lodě |
jméno | Jiří Pleva |
---|---|
bydliště | Hošťálková |
sport | Volejbal, Fotbal |
jméno | Lucie Leistnerova |
---|---|
bydliště | Brno |
sport | Dračí lodě |
jméno | Lucie Oberreiterová |
---|---|
bydliště | Brno-venkov (okres) |
sport | Dračí lodě |
jméno | Nadja Vaclavikova |
---|---|
bydliště | Brno-město (okres) |
sport | Dračí lodě |
jméno | Petr Krčmář |
---|---|
bydliště | Brno |
sport | Dračí lodě |
jméno | Barbora Doležalová |
---|---|
bydliště | Brno-město (okres) |
sport | Běh, Badminton, Cyklistika, Stolní a deskové hry, Plavání, Turistika, Joga a cvičení pro zdraví, Dračí lodě |
jméno | Helena Skalická |
---|---|
bydliště | Ořechov, okres Brno-venkov |
sport | Dračí lodě |
jméno | Taras Krasavin |
---|---|
bydliště | Brno-město (okres) |
sport | Squash, Dračí lodě |
jméno | Lukáš Klement |
---|---|
bydliště | Brno-město (okres) |
sport | Dračí lodě |
jméno | Sylvie Swierczková |
---|---|
bydliště | Brno |
sport | Běh |
jméno | Ilia Markelov |
---|---|
bydliště | Brno |
sport | Dračí lodě |