Andrlák 2013
Popis | Ve středu 8. května máme v kalendáři plánovaný výlet na "Andrlák". A tak u nástěnky se scházejí Iva, Ivana, Jindřiška, Michal, Libor a já. Skupina Alena, Ottík a Milan jede z Moravan vlakem. My jedeme přes Slepotice, Uhersko, Stradouň, Vinary, Vysoké Mýto, Sloupnice, Řetůvka. Pod kopcem "Andrlův chlum" se vmísíme mezi účastníky cyklistické časovky do vrchu. A za fantastického povzbuzování po trati makáme na vrchol. První byl Michal pak Ivana těsně za ni já atd. Tady nás už čekají kamarádi z vlaku. A tak po krátkém občerstvení a focení vyrážíme do Ústí n/O. Zde obědváme v pěkné hospodě "U Malinů" a pak jedeme po stezce do Brandýsa n/O, kde na nás čeká Jarda, a pokračujeme do Chocně. Po povinné návštěvě místní cukrárny pokračujeme přes Horní Jelení do Litětin. Tady hodnotíme dnešní akci. Je tu spousta holických cyklistů, kteří se vracejí ze své akce "Veselý kopec". A tak po vyslechnutí veselých historek z cest jedeme domů. Stavujeme se v Platěnicích a jsme doma. Počasí vyšlo parta bezvadná prostě nádherná cyklistika . Libore díky a za rok znovu. |
---|---|
Založil | Petr Hlavatý, 11. 5. 2013, 7:27 |
Poslední změna | 12. 5. 2013, 10:21 |
Počet fotografií | 5 |
Možnosti | Doporučit přátelům na Facebooku |