Spoluhráči.cz klub HC Hockey sport shop kalendář akcí Cargilogix 2 : 3 HC Hockey sport shop úterý 1.10.2013

HC Hockey sport shop – Cargilogix 2 : 3 HC Hockey sport shop úterý 1.10.2013

Cargilogix 2 : 3 HC Hockey sport shop úterý 1.10.2013

Kdy:Úterý 1. 10. 2013 21:00 – 22:15
Kde:Incheba - malá Sparta od 21 hod.
Popis akce:

Vybojované vítězství! Celkem brzy jsme se ujali vedení, soupeř ale po snadných 2 gólech šel do vedení 2:1 a my jsme do soupeře bušili, góly ale ne a ne přijít. V třetí třetině se nám podařilo vyrovnat a po další řadě šancí se nám podařilo dát vítězný gól snad 1 minutu před koncem. V sestavě byli i dva noví hráči Honza Spasiuk (chodil s námi do Letňan) a Michal Šiljak (kamarád Petera Lalíka)Tak jen tak dále v celé sezóně:

Sestava (11 + 1): Petr Šedivý - Pavel Gaubman, Honza Spasiuk, Peter Goldbach, Jirka Malát - Jakub Kovařík, Peter Lalík, Tomáš Buriánek, Michal Ježek, Jarda Volf, Michal Šiljak, Brouk

Důležitost: střední
Maximální účast:16 spoluhráčů
Zúčastnili se (12) Martin Zdeněk, Petr Sedivy, Jiří Malát, Petr Horák, Peter Lalik, Jakub Kovařík, Pavel Gaubmann, Honza z Letňan (host od Martin Zdeněk), Jarda Volf, Tomáš Buriánek, Peter Goldbach, Michal Ježek (host od Martin Zdeněk)
Nezúčastnili se (6) Jakub Čížek, Marek Šurin, Petr Kolenovsky, Tomas Vokaty, Radek Šikola, Milan Ptáčník
Zadal:Martin Zdeněk, 28. 9. 2013, 13:02   (upraveno 2. 10. 2013, 0:14)