Spoluhráči.cz klub HC Hockey sport shop kalendář akcí Final Four Roudnice - 2.místo

HC Hockey sport shop – Final Four Roudnice - 2.místo

Final Four Roudnice - 2.místo

Kdy:Neděle 7. 4. 2019 16:10 – 18:00
Kde:Zimní stadion Roudnice
Popis akce:

Final Four 1.ligy CCM se letos odehrálo v Roudnici 6.4. - 7.4. V semifinále se nám podařilo zvítězil nad loni bronzovým týmem Hipporiders 3:0, většinu utkání byl ale stav jen 1:0, zvýšili jsme až v závěru utkání. V druhém semifinále přehrál nováček soutěže NBK Letos Naposled loňské vítěze Raiders po boji 3:2.

tým Raiders v neděli suveréně získal bronzové medaile. Ve finále jsme bojovali proti NBK Letos Naposled, tým soupeře byl bohužel nad naše síly a tak jsme se umístili na krásném, 2. místě. Škoda zranění našeho nejproduktivnějšího hráče Patricka Rogana na posledním hokeji před Final Four, finále mohlo být mnohem dramatičtější.

Výsledky - semifinále:
Hockey sport shop - Hipporiders 3:0
NBK Letos Naposled - Raiders 3:2

O 3.místo: Raiders - Hipporiders 6:3

Finále: NBK Letos Naposled - Hockey sport shop 7:3

V základní části ligy CCM jsme obsadili 3.místo, Soutěž byla letos velmi vyrovnaná, do posledního kola o postup na Final Four soupeřilo 6 týmů!

Patrick Rogan se navíc stal vítězem kanadského bodování soutěže a převezme putovní pohár od Jardy Amlera, který letos obsadil třetí příčku. Blahopřejeme oboum našim hráčům.

Ještě jednou všem hráčům blahopřání k druhému místu a k výborné celé sezóně!

Důležitost: střední
Účast: spoluhráč