Spoluhráči.cz klub HC Hockey sport shop kalendář akcí HC Coda 0 - 6 HC Hockey sport shop

HC Hockey sport shop – HC Coda 0 - 6 HC Hockey sport shop

HC Coda 0 - 6 HC Hockey sport shop

Kdy:Neděle 7. 2. 2010 18:00
Kde:ZS Hasa, neděle, 7:2. od 18 hod.
Popis akce:

Další důležité vítězství a to hned s HC Coda, kteří minulou sezonu naši ligu vyhráli a i nyní se drží na první místě.

Chuť do hry jsme měli už od začátku, kdy v prvních pár minutách padl první gól a další góly na sebe nenechali dlouho čekat. Chuť do hry jsme měli nejen při hře v plném počtu, ale také při hře v oslabení, kdy jsme dokázali soupeře chvílemi i zamknout v jeho obrané třetině a po breaku Jakuba Makalouše zvýšit skore.

Hra byla dobrá, rychlá. Konečný výsledek 6:0 jsme si zasloužili i za kvalitní podpory Tříprsťáka v brance

Sestava: Tříprsťák - Lalo, Jirka Malát, Petr Horák, Pavel Kulhánek, Petr Koleš, Pepin Frky - Jakub Kovaří, Jakub Makalouš, Tomáš, Radek Volf, Josef Šindelář, Vojtech Vlk,Jaroslav Volf, Jirka Marynčák, Michal Novák

Důležitost: střední
Zúčastnili se (15) Radek Volf, Petr Kolenovsky, Jirka Marynčák, Jiří Malát, Michal Novák, Peter Lalik, Josef Šindelář, Pavel Kulhanek, Jakub Kovařík, Jakub Makalouš, David Frkala, Vojtech Vlk, Tomáš Buriánek, Petr Horák, Jarda Volf