Spoluhráči.cz klub HC Hockey sport shop kalendář akcí HC Dundee 2 - 2 HC Hockey sport shop

HC Hockey sport shop – HC Dundee 2 - 2 HC Hockey sport shop

HC Dundee 2 - 2 HC Hockey sport shop

Kdy:Pátek 8. 1. 2010 18:10
Kde:ZS Letňany, pátek, 8.1. od 18:10
Popis akce:

Poslední zápas prví části PLLH jsme začali ospale a ve velmi pomalém tempu. Hra nestála za nic. Soupeř se také ujal vedení. Ve druhé třetině jsme začali hrát lépe, více bruslit. Výsledkem bylo vyrovnání na 1:1. Nejslabším článkem hry byl rozhodčí, který bohužel pískal podle vlastních pravidel... I když se naše hra zlepšovala, do vedení na 2:1 šel opět dobře hrající soupeř. Ve třetí třetině jsme hráli výrazně lépe, tlačili, již jsme však jen vyrovnali na 2:2. Opět se nám nedařilo proměnovat šance.
Sestava: Tříprsťák - Peter, Jirka Malát, Koleš, Pavel Kulhánek - Pepa, Jarda, Michal Novák - Jura Marynčák, Petr Horák, Filip Filipovič - Vojta, Brouk.