Spoluhráči.cz klub HC Hockey sport shop kalendář akcí HC Hockey sport shop 1 - 3 BMX Riders

HC Hockey sport shop – HC Hockey sport shop 1 - 3 BMX Riders

HC Hockey sport shop 1 - 3 BMX Riders

Kdy:Čtvrtek 11. 2. 2010 21:00
Kde:ZS Štanice, čtvrtek od 21 hod.
Popis akce:

Další zbytečná prohra 1 : 3 BMX Riders.

Jen s 12 hráči v poli jsme začali dobře a ujali jsme se díky Jurovi vední 1:0. Měli jsme několik dalších šancí, bohuže druhý uklidňující gól se nám nepodařilo vstřelit.

Soupeř důrazně dohrával souboje i po odehrání puku, rozhodčí Honza pustil tvrdší hru, která nám neseděla. V druhé třetině soupeř vyrovnal a po chybné křížné přihrávce ve vlastí třetině šel do vedení 2:1. I když jsme soupeře tlačili, tyčky a břevna zvonily, tak po rychlém protiútoku soupeř na začátku 3.třetiny zvýšil na 3:1 a již jsme nedokázali odpovědět.

Máme tedy 4.prohru a o postup do 5.skupiny budeme muset tvrdě bojovat.

Sestava: Tříprsťák - Lalo, Jirka Malát, Petr Koleš, Pavel Kulhánek - Jakub Kovařík, Jarda Volf, Michal Novák, Vojta Vlk, Petr Horák, Jura Marynčák, Tomáš Rangers Vokatý, Brouk.
Pepin Frky poněkolikáté nedorazil bez omluvy.

Výprodej rukavic Salming M3 a Salming M7. Chcetě špičkové rukavice Salming M7 za cenu 1.499,- Kč? (vel. 13, 14, 15)

Důležitost: střední
Zúčastnili se (14) Tomas Vokaty, Jarda Volf, Petr Horák, Jirka Marynčák, Jiří Malát, Petr Kolenovsky, Michal Novák, Peter Lalik, Pavel Kulhanek, Jakub Kovařík, Vojtech Vlk, David Frkala, Tomáš Buriánek, Martin Zdeněk
Nezúčastnili se (5) Radek Volf, Michal Zikmund, Josef Šindelář, Antonín Baslík, Jakub Makalouš
Zadal:Martin Zdeněk, 1. 1. 2010, 21:48