Spoluhráči.cz klub HC Hockey sport shop kalendář akcí HC Hockey sport shop 2 : 3 HC Econom, čtvrtek 16.1.2014

HC Hockey sport shop – HC Hockey sport shop 2 : 3 HC Econom, čtvrtek 16.1.2014

HC Hockey sport shop 2 : 3 HC Econom, čtvrtek 16.1.2014

Kdy:Čtvrtek 16. 1. 2014 21:00 – 22:20
Kde:Ice Arena Letňany, od 21 hod.
Popis akce:

Tak takhle prohra zamrzí. Proti lídrovi tabulky jsme dostali gól hned při prvním střídání, celá první třetina se nám nepovedla a prohrávali jsme 2:0. Ve druhé třetině jsme začali bruslit a hrát výrazně lépe, snížili jsme a soupeř s mladými studenty viditelně znervózněl. Podařilo se nám vyrovnat a hrát vyrovnaný zápas, tři minuty před  koncem ale Econom dal z brejku vítěznou branku a zápas dotáhl do vítězného konce.

Sestava (10 + 1): Petr Šedivý - Jakub Čížek, Pavel Gaubman, Petr Koles, Tomáš Hrůza - Pavel Šmídek, Peter Lalík, Brouk, Tomáš Buriánek, Petr Horák, Jirka Malát.

Na poslední chvíli se poněkalikáté odhlásil Radek Šikola, takže si může hledat jiný klub....

Důležitost: střední
Maximální účast:16 spoluhráčů
Zúčastnili se (13) Martin Zdeněk, Jakub Kovařík, Jakub Čížek, Zdeněk Gonda, Petr Sedivy, Peter Lalik, Pavel Gaubmann, Jiří Malát, Petr Kolenovsky, Pavel Šmídek, Tomáš Buriánek, Petr Horák, Tomáš Hrůza
Nezúčastnili se (5) Michal Novák, Milan Ptáčník, Marek Šurin, Not Existing, Radek Šikola
Zadal:Martin Zdeněk, 14. 10. 2013, 19:42   (upraveno 8. 9. 2014, 19:17)