Spoluhráči.cz klub HC Hockey sport shop kalendář akcí HC Hockey sport shop 6 : 1 HC Suchdol Sabres

HC Hockey sport shop – HC Hockey sport shop 6 : 1 HC Suchdol Sabres

HC Hockey sport shop 6 : 1 HC Suchdol Sabres

Kdy:Čtvrtek 18. 11. 2010 21:00
Kde:malá Sparta, čtvrtek, 18.11. od 21 hod.
Popis akce:

Další vítězné utkání proti Suchdol Sabres. Většina zápasu se odehrála v třetině soupeře, počet zahozených šancí byl obrovský...

Občas byl ale také zmatek v naší třetině, při tlaku soupeře jsme si nedrželi své posty a vnikal zbytečný zmatek před naší brankou.

Když už se zdálo, že Díra urdrží čisté konto, raději pustil střelu od modré, aby nemusel platit flašku.

Sestava (12 + 1): Díra - Lalo, Pavel Kulhánek, Petr Horák, Koles - Jakub Kovařík, Magi, Michal Novák, Vláďa Ochtábec, Jarda Volf, Tomáš Vokatý, Martin Rybák, Brouk.