Spoluhráči.cz klub HC Hockey sport shop kalendář akcí HC Hockey sport shop 7 :3 HC Pizzeria Sicilia

HC Hockey sport shop – HC Hockey sport shop 7 :3 HC Pizzeria Sicilia

HC Hockey sport shop 7 :3 HC Pizzeria Sicilia

Kdy:Středa 28. 3. 2012 19:00 – 20:30
Kde:ZS Kobra, středa 28.3. od 19:00
Popis akce:

HC Pizzeria Sicilia nastoupila značně posílená proti prvnímu zápasu a v první třetině to byl naprosto vyrovnaný hokej. V druhé třetině se nám podařilo dát několik branek a pak jsme dokráčeli k postupovému vítězství 7:3 - díky této výhře postupujeme do 3.skupiny PLLH!

Ještě zbývají dva zápasy, zatím máme odehráno 20 utkání s bilancí 17 výher a 3 prohry.

Sestava (12+1): Vašek - Pavel Kulhánek, Honza Skácel, Gusta Zelenka, Roman - Petr Horák, Peter Lalík, Martin Rybák, Petr Koles, Marek Šurin, Michal Novák, Jirka Malát, Brouk

Důležitost: střední
Zúčastnili se (13) Martin Zdeněk, Jiří Malát, Martin Rybák, Michal Novák, Václav Jirkovský, Pavel Kulhanek, Peter Lalik, Petr Kolenovsky, Petr Horák, Marek Šurin, Vláďa Ochtábec (host od Martin Zdeněk), Gustav Zelenka, Honza Skácoš