Spoluhráči.cz klub HC Hockey sport shop kalendář akcí HC Hockey sport shop - HC Ozzy 4:2

HC Hockey sport shop – HC Hockey sport shop - HC Ozzy 4:2

HC Hockey sport shop - HC Ozzy 4:2

Kdy:Čtvrtek 5. 2. 2015 21:00 – 22:20
Kde:Ice Arena Letňany od 21 hod.
Popis akce:

Po boji se nám podařilo zvítězit i v odvětě. Průběh byl hoděn podobný jako jiné zápasy. tlačili jsme, měli puk na hokejkách, ale šance jsem opět nedávali. I přes neustálou převahu bylo skóre po první třetině 0:0 a po druhé třetině 1:1. Naštěstí jsme v třetí třetině promněnili několik šancí a utkání se překlopilo na naši stranu.

Sestava (10 + 1): Vašek Jirkovský - Jakub Čížek, Tomáš Hrůza, Jirka Budil, Pavel Jursík - Peter Lalík, Jakub Kovařík, Lukáš Přikryl, Paul Schmelzer, Jirka Brabenec, Tomáš Srkal.

Důležitost: střední
Maximální účast:14 spoluhráčů
Zúčastnili se (10) Jakub Čížek, Pavel Jursík, Jakub Kovařík, Václav Jirkovský, Peter Lalik, Jiří Budil, Tomáš Hrůza, Luky Prikril (host od Peter Lalik), Jirka Brabenec, Tomáš Srkal
Nezúčastnili se (5) Karel Žáček, Petr Kolenovsky, Pavel Gaubmann, Milan Ptáčník, Robert Orosz
Zadal:Martin Zdeněk, 29. 9. 2014, 15:47   (upraveno 6. 2. 2015, 8:58)