Spoluhráči.cz klub HC Hockey sport shop kalendář akcí HC Hockey sport shop - Raiders 4:10

HC Hockey sport shop – HC Hockey sport shop - Raiders 4:10

HC Hockey sport shop - Raiders 4:10

Kdy:Čtvrtek 12. 10. 2017 21:00 – 22:20
Kde:Ice Arena Letňany od 21 hod.
Popis akce:

Proti lídrovi soutěže jsme podali dobrý výkon, dvě třetiny jsme vzdorovali, na výborně hrajícího soupeře jsme ale nestačili. a ve třetí třetině skóre narostlo. Útěchou pro nás může být, že 6 gólů nám dali hráči, kteří se proháněli v NHL či na extraligových stadionech - Zbyněk Hrdel skóroval 4x a Pavel Kašpařík 2x. Vlastně by byla ostuda, kdyby nás tým, složený z takových hráčů, neporazil.

Stínem byl blikanec jardy Fernce, který se naprosto zbytečně nechal vyloučit za oplácení, pak měl nesmyslné kecy na rozhodčího a dostal osobní destiminutý trest a odešel...

Sestava (12 +1): Vašek Jirkovský - Pavel Jursík, Míra Remeň, Matěj Čížek, Dominik Šťastný - Dan Pištěj, Michal Kostka, Jarda Amler, Milan Ptáčník, Martin Schlixbier, Jan Dvořák, Jindřich Gabriel, Jarda Ferens.

Důležitost: střední
Účast: spoluhráč