Spoluhráči.cz klub HC Hockey sport shop kalendář akcí HC První Sportřební 1 - 6 HC Hockey sport shop

HC Hockey sport shop – HC První Sportřební 1 - 6 HC Hockey sport shop

HC První Sportřební 1 - 6 HC Hockey sport shop

Kdy:Pondělí 7. 12. 2009 21:00
Kde:ZS Nikolajka, pondělí, 7.12. od 21 hod.
Popis akce:

Náš suverénně nejlepší výkon v tomto ročníku PLLH ! Sešli jsme se v dobrém počtu 14 hráčů v poli a po bojovném výkonu s výborným bruslením jsme soupeře přejeli 6:1.

První třetina byla vyrovnaná, domací se dostali do vedení a my jsme i přes velké šance nemohli vstřelig gól. Pak se díky výbornému bruslení, napadání i hraní do těla podařilo proměnit několik šancí a soupeř koncem druhé třetiny již rezignoval, přestal bruslit a jen osekával.

Bylo znát, že se každý soustředí jen na hokej, nekecá a bruslí. Jen tak dále!

Sestava: Díra - Peter Lalík, Jirka Malát, Tony Baslík, Petr Kolenovský, Pavel Kulhánek - Pepa, Jarda, Michal - Jura, Petr Horák, Pepin - Brouk, Radek, Tomáš Rangers.