Spoluhráči.cz klub HC Hockey sport shop kalendář akcí HC Tegamo 2 : 2- HC Hockey sport shop

HC Hockey sport shop – HC Tegamo 2 : 2- HC Hockey sport shop

HC Tegamo 2 : 2- HC Hockey sport shop

Kdy:Středa 9. 1. 2013 19:25
Kde:ZS Letňany, středa 9.1. od 19:25
Popis akce:

No to byl zápas. V šatně před zápasem spoustu místa, protože nám místo 10 dorazilo jen golman a 7 hráčů do pole. Bez omluvy nedorazili Peter Lalík, Jakub Čížek a Radek Šikola !

No, nehráli jsme pěkný hokej, ale proti druhému týmu tabulky jsme velmi brzo vedli 2:0. Soupeř byl zoufalý, bránili jsme v 5 od červené čáry a soupeř se ne a ne prosadit. Bojovali jsme, vyhazovali po mantinelech co to šlo a soupeř nevěděl, jak se k nám do třetiny dostat... Bohužel jsme dostali první gól v oslabení a v třetí třetině i vyrovnávací gól. Šance byly ke konci zápasu překvapivě na obou stranách, měli jsme několik velkých šancí v přečíslení, ale v tomto případě i remíza je jako vítězství!

Sestava: Petr Šedivý - Petr Kolenovský, Roman Horník, Jirka Malát, Johannes Goldbach, Peter Goldbach, Pavel Gaubmann, Brouk.

a 3 playeři nedorazili bez omluvy, další se ani neobtěžovali napsat, že nepřijdou...

Důležitost: střední
Maximální účast:16 spoluhráčů
Zúčastnili se (12) Martin Zdeněk, Jiří Malát, Radek Šikola, Václav Jirkovský, Jakub Čížek, Pavel Gaubmann, Peter Lalik, Petr Sedivy, Peter Goldbach, Not Existing, Roman Horník, Petr Kolenovsky