Spoluhráči.cz klub Klub českých turistů, odbor Hodonín kalendář akcí Moravsko-slovenským pomezím

Klub českých turistů, odbor Hodonín – Moravsko-slovenským pomezím

Možné akce:

Moravsko-slovenským pomezím

Kdy:Pondělí 6. 7. 2020 9:55
Kde:Horní Záhoří, Horňácko, Slovácko
Popis akce:

Na pondělí 6. července, Den upálení Mistra Jana Husa, vkládám cyklistickou vyjížďku, která se měla konat 21. června při příležitosti vyhlášení výsledů výzvy "Do práce na kole", ale kvůli špatnému počasí byla odložena, tentokrát by mělo být přes den bez deště a klasické letní teplé očasí. Nádherná trasa zvlněným terénem moravsko-slovenského pomezí o délce 90 km se dá absolvovat na všech typech kol a je vedena po kvalitních cyklostezkách a vedlejších silnicích.

Sraz:                v 9:55 před hodonínskou radnicí, odjezd v 10:00

Trasa:              Hodonín – Holíč – Trnovec – Popudiny – Močidlany – Dubovce – Radošovce (17 km) – Vieska – Oreské – Sobotište (29 km) – Javorec – Chodúrovci – Vrbovce (40 km) – U Sabotů – Kuželovský mlýn (48 km) – Kuželov – Hrubá Vrbka – Tasov – Hroznová Lhota (59 km) – Žeraviny – Strážnice (68 km) – Petrov – Sudoměřice – Skalica (77 km) – přístaviště Skalica – most přes Moravu – Hodonín (90 km)

Mapa: https://mapy.cz/s/muhodurote

Předpokládaný návrat do Hodonína kolem 18. hodiny. Na občerstvení se zastavíme v některé z hospod na trase a v oblíbené cukrárně na náměstí ve Skalici.

S sebou:         kolo v dobrém technickém stavu, přilbu, svačinku, nápoj, doklad totožnosti, průkaz pojištěnce, drobnou hotovost v eurech

            Na všechny účastníky se těší Jura Michenka (mob. 723 546 231).  


  

Důležitost: střední
Zúčastnili se (4) Jiří Michenka, Mária Kučerová, Alena Zubatá, rodina Petrova (host od Jiří Michenka)
Nezúčastnili se (0)
Zadal:Jiří Michenka, 4. 7. 2020, 19:47
Možnosti

Komentáře k této akci