Spoluhráči.cz klub Klub českých turistů, odbor Hodonín kalendář akcí Z Hrušovan u Brna do Hodonína.

Klub českých turistů, odbor Hodonín – Z Hrušovan u Brna do Hodonína.

Možné akce:

Z Hrušovan u Brna do Hodonína.

Kdy:Středa 27. 7. 2022 –
Kde:Dyjsko-svratecký úval
Popis akce:

Ve středu 27.7.2022 pořádá KČT cyklovýlet z Hrušovan u Brna přes Pohořelice do Hodonína.

Sraz: na nádraží ČD v 8,10 hod., zakoupení jízdenek, odjezd vlaku v 8,23 do Šakvic, přestup do os. vlaku a příjezd do Hrušovan u Brna v 9,37 hod.

Trasa: Z Hrušovan u Brna vyjedeme na Ledce a Pohořelice. Po Brněnské cyklostezce projedeme kolem pohořelických rybníků do Iváně, dále kolem Novomlýnských jezer přes Strachotín a Starovičky do Velkých Pavlovic a Čejkovice do Hodonína.

Délka trasy je 76 km.

S sebou doklad totožnosti, svačinu, nápoj a kolo v dobrém technickém stavu. Případné další informace poskytne na tel.: 728 20 80 46 Alena Zubatá.

Důležitost: střední
Zúčastnili se (0)
Nezúčastnili se (0)
Zadal:Alena Zubatá, 25. 7. 2022, 20:34
Možnosti

Komentáře k této akci

anonymní příspěvek

This is a platform which brings the scholarship for students that are offered under central government, state government and thus government bodies, and National Scholarship Portal (NSP) has a list of 50 scholarships which totals to some hundreds of Crores, National Scholarship Portal and it is calculated that a total of Rs 2,400 crores scholarship has been provided under NSP to over 110 lakhs applicants. National Scholarship Portal (NSP) was introduced under the National e-governance Plan to offer Smart Mission Oriented Accountable Responsive and Transparent platform to provide scholarship for multiple series

Vloženo  26. 7. 2022, 8:13
anonymní příspěvek

I was looking for another article by chance and found your article baccaratcommunity I am writing on this topic, so I think it will help a lot. I leave my blog address below. Please visit once.

Vloženo  4. 8. 2022, 10:20
Přidat komentář: