Spoluhráči.cz klub Spoluhráči.cz - DEMO KLUB O klubu

Spoluhráči.cz - DEMO KLUB – O klubu

Nikdo z nás není tak chytrý jako my všichni dohromady

Japonské přísloví

Spoluhráči.cz
je komunitní server sloužící jako virtuální klubovna sportovních oddílů a organizací.

Byl vytvořen pro potřeby všech registrovaných i neregistrovaných klubů, oddílů a organizací. Jejich členové zde mohou plánovat společné akce, diskutovat, umisťovat fotky, články, dokumenty, odkazy a jinak se společně bavit.

Vstup do společného klubového prostoru je chráněn heslem, které znají pouze povolaní a které zaručuje intimitu. Pro ostatní příznivce klubu a další veřejnost je pro každý klub připraven vlastní jednoduchý klubový web, který je pod adresou www.spoluhraci.cz/nazevklubu přístupný všem!

Jako bonus jsou připraveny inzeráty, kde je v několika sekcích možné najít nové spoluhráče, pozvat ostatní kluby na turnaj, domluvit přátelský zápas anebo prodat či koupit jakékoliv sportovní vybavení.

ZALOŽTE SI VLASTNÍ KLUB ZDE

legendární gól Karla Poborského