Spoluhráči.cz klub STREET MAX Ice Hockey Team kalendář akcí HOKEJ / STREET MAX Team vs. REPREZENTACE ČR NESLYŠÍCÍCH a HC SKALKA

STREET MAX Ice Hockey Team – HOKEJ / STREET MAX Team vs. REPREZENTACE ČR NESLYŠÍCÍCH a HC SKALKA

Kdy:Sobota 12. 3. 2022 12:00 – 17:00
Kde:Zimní stadion: OPOČNO
Popis akce:

Ciao borci,

tak už se nám to blíží. Na tuto sobotu jsem pro nás zařídil turnaj na zimáku v Opočně. Pravděpodobně poslední letošní hokej. Je to 2x plnohodnotný zápas 3x 20 minut čistého času s úpravou ledu po každé třetině. Kdyby náhodou někdo nemohl na oba zápasy, tak napište tady do komentáře na který můžete. Bude fajn, když nás bude minimálně 13 na 3 celé útoky a 2 obrany + golman.

1. zápas hrajeme od 12:00 proti týmu "HC SKALKA"

2. zápas hrajeme od 14:30 proti týmu "REPRE ČR Neslyšících"

Sraz na parkovišti u zimáku v Opočně nejpozději v 11:30... Startovné je 400,- Kč/hráč za oba zápasy.

Potom se můžeme přemístit do "Restaurace na Roli" v Třebechovicích p/O, kde si uděláme takový malý posezóní večírek a bude pro nás připraveno občerstvení.

Těším se na Vás, tak nalaďte formu a uvidíme se v sobotu.